اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / وقت سفارت / خرید وقت سفارت پرتغال

خرید وقت سفارت پرتغال

خرید وقت سفارت پرتغال :پرتغال، کشوری توسعه یافته واقع در جنوب غربی اروپا است. پرتغال توسعه یافته اما کوچک، یکی از قدیمی ترین کشورهای قاره سبز است و فقط ۱۲ میلیون نفر جمعیت دارد. پرتغالی ها به زبان پرتغالی صحبت می کنند و از واحد پول یورو استفاده می کنند. پایتخت کشور پرتغال، شهر لیسبون است. علاوه بر لیسبون، شهر پورتو نیز نزد پرتغالی ها بسیار حائز اهمیت هست و به عنوان پایتخت فرهنگی ورزشی پرتغال شناخته می شود. هزینه زندگی و تحصیل در پرتغال نسبت به سایر کشورهای اروپایی به مراتب کمتر است؛ به همین دلیل پرتغال توانسته است که ردیف مهاجرپذیرترین کشورهای اروپایی قرار بگیرد. در کشور ما نیز اغلب افرادی که تصمیم به مهاجرت می گیرند؛ نگاه ویژه ای به پرتغال دارند.

خرید وقت سفارت پرتغال

دولت پرتغال برای ورود مهاجران به این کشور، قوانین معینی وضع کرده است. اخذ ویزا یکی از این قوانین است. بنابراین اگر قصد سفر به پرتغال را دارید ابتدا باید ویزای پرتغال را دریافت کنید. وظیفه صدور ویزای پرتغال بر عهده سفارت پرتغال است. بنابراین برای اخذ ویزای پرتغال باید از طریق سفارت پرتغال اقدام کنید. اما برای مراجعه به سفارت باید وقت قبلی داشته باشید یا اصطلاحا خرید وقت سفارت پرتغال را گرفته باشید.

سفارت پرتغال به صورت اینترنتی به متقاضیان خرید وقت سفارت پرتغال ، وقت می دهد که در ادامه به طور کامل نحوه گرفتن خرید وقت سفارت پرتغال شرح داده خواهد شد اما قبل از پرداختن به این موضوع بد نیست که ابتدا در مورد راه های مهاجرت به پرتغال بحث شود.

خرید وقت سفارت پرتغال

راه های مهاجرت به پرتغال

افراد برای مهاجرت به پرتغال از راه های مختلفی استفاده می کنند. در این میان، افراد بسیاری سعی می کنند که با دریافت ویزای کاری یا تحصیلی پرتغال به این کشور مهاجرت کنند. یکی دیگر از راه های ورود به پرتغال، اخذ ویزای طلایی پرتغال است. در هر حال مهاجرت به پرتغال از هر مسیری، چند و چون خاص خود را دارد که در ادامه به طور مفصل به آنها پرداخته می شود.

مهاجرت به پرتغال از طریق اخذ ویزای کاری

همواره در بین متقاضیان خرید وقت سفارت پرتغال، جمع کثیری خواهان دریافت ویزای کاری هستند. در واقع نرخ بالای فعالیت و اشتغال در پرتغال باعث می شود که خیلی از افراد برای مهاجرت به پرتغال از طریق اخذ ویزای کاری اقدام کنند. جالب است بدانید که نرخ اشتغال زنان در پرتغال بیشتر از سایر کشورهای اروپایی است.

پروسه اخذ ویزای کاری پرتغال مانند پروسه دریافت ویزای کاری سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا است زیرا پرتغال یکی از اعضای اتحادیه اروپا می باشد. بنابراین فردی که می خواهد با دریافت ویزای کاری به پرتغال مهاجرت کند باید توسط یک کارفرمای پرتغالی استخدام شود. تنها کارفرمایانی می توانند اقدام به استخدام افراد خارجی کنند که شرکت آنها در کشور پرتغال دارای وجه قانونی و اعتبار کافی باشد. تحت این شرایط کارفرما می تواند یک نیروی جدید را استخدام کند اما قبل از استخدام نیروی خارجی ابتدا باید ببیند که در کشور پرتغال یا در سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا،  داوطلب دارای صلاحیتی یافت می شود. که برای یافتن اطمینان خاطر از این موضوع ابتدا باید سه ماه در پرتغال و سپس سه ماه در اتحادیه اروپا به انتشار آگهی استخدام بپردازد. در هر حال اگر فرد موردنظر یافت نشد؛ آنگاه می تواند فرد خارجی را استخدام کند. بدین ترتیب فرد استخدام شده می تواند با هدف اخذ ویزای کاری، خرید وقت سفارت پرتغال را رزرو کند.

بعد از دریافت ویزای کاری، فرد می تواند به پرتغال مهاجرت کند و بعد از پنج سال کار کردن در پرتغال می تواند برای گرفتن اقامت دائم پرتغال اقدام کند.

مهاجرت به پرتغال از طریق اخذ ویزای تحصیلی

نظام آموزش عالی پرتغال به دو بخش پلی تکنیک و دانشگاهی تقسیم می شود. بخش دانشگاهی در زمینه رشته هایی نظیر پزشکی، اقتصاد و حقوق فعالیت می کند و بخش پلی تکنیک به رشته های عملی مانند انواع مهندسی و حسابداری اختصاص دارد. البته هر دو بخش مذکور رابطه تنگاتنگی با هم دارند و جابه جایی در بین آنها کار چندان سختی نیست.

مراکز آموزش عالی پرتغال هم به صورت رایگان و هم به صورت آزاد فعالیت می کنند که در هر حال هزینه تحصیل در این مراکز نسبتا پایین است؛ در حالیکه از نظر علمی نیز جایگاه قابل توجهی در اروپا و دنیا دارند. به همین دلیل بسیاری از افراد برای ادامه تحصیل یا مهاجرت به پرتغال اقدام به اخذ ویزای تحصیلی پرتغال می کنند. دانشگاه لیسبون با رتبه جهانی ۲۰۱ و دانشگاه پلی تکنیک کویمبرا از مقاصد اصلی دانشجویان خارجی هستند.

فردی که می خواهد از طریق اخذ ویزای تحصیلی به پرتغال مهاجرت کند؛ ابتدا باید از دانشگاه موردنظر خود واقع در پرتغال، پذیرش بگیرد. سپس با هدف اخذ ویزای تحصیلی اقدام به گرفتن خرید وقت سفارت پرتغال کند. فرد بعد از دریافت ویزای تحصیلی باید به پرتغال سفر کند؛ محل سکونت خود را انتخاب نماید و آدرس آن را به پلیس پرتغال اطلاع دهد تا بدین ترتیب از حق بیمه نیز برخوردار شود.

فردی که از دانشگاه های پرتغال فارغ التحصیل می شود؛ بعد می تواند ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کند. سپس بعد از چند سال کار کردن در پرتغال، اقامت دائم این کشور را دریافت کند.

مهاجرت به پرتغال از طریق اخذ ویزای طلایی

در سال ۲۰۱۲، دولت پرتغال ، روش سرمایه گذاری طلایی برای مهاجرت به این کشور را معرفی کرد. طبق برنامه سرمایه گذاری طلایی، شخصی که مقیم کشوری خارج از منطقه اقتصادی اروپا است؛ اگر ملکی به ارزش حداقل پانصدهزار یورو در پرتغال خریداری کند؛ می تواند ویزای طلایی پرتغال را دریافت نماید.

متقاضیان برای خرید ملک با محدودیت مواجه نیستند یعنی اکثر املاک مشمول مزایای برنامه ریزی طلایی هستند. اما برخی از پروژه های مسکونی به طور خاص بدین منظور اجرا و ساخته می شوند. به عنوان مثال ویلاهایی که در حوالی روستاهای معروف و توریستی اسپا و گلف ساخته می شوند؛ مختص سرمایه گذاران خارجی هستند زیرا امکان درآمدزایی از ویلاهای این منطقه می تواند توجه سرمایه گذاران را جلب کند.

اعتبار اولیه ویزای طلایی یک سال است. در پایان سال اول اگر فرد بتواند ثابت کند که حداقل ۷ روز در پرتغال اقامت داشته است؛ ویزای وی به مدت یک سال دیگر تمدید می شود. در پایان سال دوم نیز اگر شخص ثابت کند که حداقل ۱۴ روز در پرتغال سکونت داشته است؛ ویزای وی تا یک سال دیگر نیز تمدید می شود.

روند گرفتن خرید وقت سفارت پرتغال

همانطور که بیان شد؛ سفارت پرتغال به صورت آنلاین به متقاضیان خرید وقت سفارت پرتغال، وقت می دهد. در واقع متقاضی ابتدا باید اقدام به ساخت اکانت در سایت سفارت پرتغال کند و فرم درخواست ویزای سفارت پرتغال را تکمیل و ارسال نماید. سپس با توجه به وقت های آزادی که سفارت در اختیار وی قرار می دهد به انتخاب وقت بپردازد. اگر سفارت با وقت موردنظر موافق باشد؛ سفارت برای شخص یک ایمیل ارسال می کند. دریافت ایمیل از طرف سفارت به معنای رزرو خرید وقت سفارت پرتغال است. بعد از گرفتن خرید وقت سفارت پرتغال، فرد باید مدارک خود را تکمیل کند تا در روز مصاحبه به سفارت تحویل دهد.

جهت اخذ وقت سفارت پرتغال با کارشناسان ما تماس بگیرید

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *